Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Nahkatossut / -kengät (JA-144)



Vaihtoehdot

Tuote Hinta
Nahkatossut / -kengät JA-144, koko 3749.00 €
Nahkatossut / -kengät JA-144, koko 3849.00 €
Nahkatossut / -kengät JA-144, koko 3949.00 €
Nahkatossut / -kengät JA-144, koko 4049.00 €
Nahkatossut / -kengät JA-144, koko 4249.00 €
Nahkatossut / -kengät JA-144, koko 4449.00 €

Käsintehdyt marokkolaiset nahkatossut/nahkakengät. Eriväriset nahkakaistaleet koristavat ulkopintaa. Yhdet suosituimmista jalkineistamme, erittäin mukavat jalassa!

Alapohja on paksumpaa kovaa nahkaa, joten nämä tossut sopivat hyvin myös ulkokäyttöön.  

Valmistuspaikkakunta Fez.

HUOM: koot ovat pienehköjä, oikean tossukoon saat näin:

  • jos jalkasi koko on 35 - 40, tilaa yksi kokonumero suuremmat tossut
  • jos jalkasi koko on 41 - 45, tilaa kaksi kokonumeroa suuremmat tossut

Lähetämme tilauksesi heti tilauspäivänä tai viimeistään seuraavana arkipäivänä! Yli 80€:n tilaukset saat ilman kuluja Postin tai Matkahuollon noutopakettina; kaikki toimitus- ja maksutavat näet tästä.

Suosittelemme myös

Nahkatossut (JA-276)

marokkolaiset-nahka-tossut-JA-276-1.jpg&width=280&height=500
Valkoisiin nahkatossuihin sopivat hyvin hopeanväriset kimaltelevat koristeet. Tossut on valmistettu pehmeästä ja hyvin mukautuvasta vuohennahasta. Tossujen mukautumisesta jalan muotoon kertoo se, että niissä ei ole tehty oikean ja vasemman jalan muotoa, vaan ne muotoutuvat käytössä nopeasti. Tossut on..
Hinta: 29.00 €

Nahkatossut (JA-282), myös miesten kokoja

marokkolaiset-nahka-tossut-JA-282-1.jpg&width=280&height=500
Jos väri voi näyttää pehmeältä, on tämä juuri sitä: pehmeän sininen väri, pehmeissä tossuissa. Nahkatossut on valmistettu pehmeästä vuohennahasta, jonka mukautumisesta jalan muotoon kertoo se, ettei niihin ole tehty oikean ja vasemman jalan muotoa, vaan ne muotoutuvat käytössä jalkojesi muotoon. Tossut..
Hinta: 33.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »