Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Tyynyt (TP-222)



Vaihtoehdot

Tuote Hinta
Tyyny TP-222, tyhjänä56.00 €
Tyyny TP-222, täytettynä64.00 €

Näiden tyynyjen erittäin kaunis ja rikas värimaailma tuo auringon mukanaan asuntoosi! Tyynyn pohjaväri on valon suunnan mukaan kirkkaasta hopeanväristä hehkuvan harmaaseen vaihtuvaa mobra-kangasta, johon on kirjailtu kaunis kuviointi lukemattomilla toisiinsa hyvin sopivilla väreillä. Molemmilla puolilla on sama kuviointi. Vahvaa mutta ihanan pehmeää samettimaista mobra-kangasta käytetään Marokossa paljon huonekaluissa ja tyynyissä.

Tyynyjä on jäljellä 2 kpl.

Tyynyjen mitat täytettynä: n. 60 X 30 cm, paksuus n. 18 - 20 cm.

Tyynyissä on täytteenä puuvillalla täytetyt sisätyynyt, jotka saat poistettua pesua varten, pesu 30 asteessa, esimerkiksi villaohjelmalla.

Lähetämme tilauksesi heti tilauspäivänä tai viimeistään seuraavana arkipäivänä! Yli 80€:n tilaukset saat ilman kuluja Matkahuollon tai Postin noutopakettina; kaikki toimitus- ja maksutavat näet tästä.

Suosittelemme myös

Tyyny (TP-170)

marokkolainen-tyyny-TP-170-1.JPG&width=280&height=500
Erittäin kaunis isokokoinen tyyny. Kangas on erittäin korkealuokkaista, pinnassa pehmeää plyysin tapaista, Marokossa tämä vahva kangas tunnetaan nimellä "mobra". Tyynyn kuvioiden väreinä näkyy oranssin eri sävyjä, lilan eri sävyjä, harmaan eri sävyjä; tyynyn pinnan värimaailma "elää"  kauniisti valon..
Hinta: 72.00 € - 84.00 €

Tyynyt (TP-223)

marokkolainen-tyyny-TP-223-1.JPG&width=280&height=500
Tyynyjen kaunis tumma viininpunainen pinta ja musta samettimainen kuviointi muodostavat kauniin, jopa juhlavan kokonaisuuden. Tyynyn värit "elävät" siihen osuvan valon suunnan mukaan. Kangas on kuultavapintaista vahvaa mobra-kangasta, jota käytetään Marokossa paljon huonekaluissa ja tyynyissä. Molemmilla..
Hinta: 64.00 € - 119.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »