Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Tyynyt (TP-223)



Vaihtoehdot

Tuote Hinta
Tyyny TP-22364.00 €
2 kpl tyynyt TP-223119.00 €

Tyynyjen kaunis tumma viininpunainen pinta ja musta samettimainen kuviointi muodostavat kauniin, jopa juhlavan kokonaisuuden. Tyynyn värit "elävät" siihen osuvan valon suunnan mukaan. Kangas on kuultavapintaista vahvaa mobra-kangasta, jota käytetään Marokossa paljon huonekaluissa ja tyynyissä. Molemmilla puolilla on sama kuviointi.

HUOM: tilatessasi 2 kpl tyynyjä saat ne 9€ edullisemmin!

Tyynyjen mitat: 60 X 30 cm, paksuus n. 18 - 20 cm.

Tyynyissä on täytteenä puuvillalla täytetyt sisätyynyt, jotka saat poistettua pesua varten, pesu 30 asteessa, esimerkiksi villaohjelmalla.

 

Suosittelemme myös

Tyynyt (TP-222)

marokkolainen-tyyny-TP-222-1.JPG&width=280&height=500
Näiden tyynyjen erittäin kaunis ja rikas värimaailma tuo auringon mukanaan asuntoosi! Tyynyn pohjaväri on valon suunnan mukaan kirkkaasta hopeanväristä hehkuvan harmaaseen vaihtuvaa mobra-kangasta, johon on kirjailtu kaunis kuviointi lukemattomilla toisiinsa hyvin sopivilla väreillä. Molemmilla puolilla..
Hinta: 56.00 € - 64.00 €

Tyyny (TP-207)

marokkolainen-tyyny-TP-207-1.JPG&width=280&height=500
Rauhallisen kaunis keskiharmaa / vaaleanharmaa kuviointi on ommeltu luonnonvalkoiseen tyynykankaaseen, joka on tehty puuvillasta. Valmistajana on peittojen ja tyynyjen sopimusvalmistajamme Marrakechissa.
Voit tilata tyynyn tyhjänä tai täytettynä; täytetyssä tyynyssä on höyhentäytteinen puvillakankaasta..
Hinta: 44.00 € - 54.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »